Focus grip on Apex 8?

Home Forums 3-D & Target Archery Focus grip on Apex 8?

This topic contains 3 replies, has 3 contributors, and was last updated by  Jammer 2 years ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • October 5, 2013 at 9:38 pm #597703 Back to Top REPORT

  Jammer

  Joined: 10/3/2013
  Location: Oklahoma
  Does anyone know if the Focus grip will work on an Apex 8? I asked at my dealer but they werent sure.
  November 14, 2013 at 10:04 am #605320 Back to Top REPORT

  tx_bow_hunter

  Age: 33
  Joined: 11/14/2013
  Location: texas
  not sure if you got an answer yet i just signed up today and saw your post and didnt see any reply’s.  the focus grip will not fit on the Apex 8 as the grip on that bow is machined into the riser.
  November 18, 2013 at 5:29 pm #606334 Back to Top REPORT

  tareeldicheri

  Joined: 10/11/2013
  Location: Kyrgyzstan
  dieta na odchudzanie

  Dietetyczne tabletki odchudzające mnożą się na rynku. Które spośród nich są dobre , natomiast które należy odwołać ? Zaś , gdy wolno powiedzieć, o ile coś jest oszustwem ? ów towar będzie pojmować prawdziwy Ziemia diety pigułki odchudzające .

  Dietetyczne tabletki odchudzające nie są testowane czy też regulowane przez ranga związkowy , gdyby są one sprzedawane w charakterze suplementy , zaś nie leków. Zasadniczo, gdyby nie należy się go w celu farmaceuty , nie jest zatwierdzona za pośrednictwem FDA. Aliści to nie jest FDA obalone ewentualnie. Odnosi się to aż do suplementów zakupionych w lokalnej aptece zaś te zakupione dzięki Internet .

  Co sześć miesięcy ewentualnie ściśle mówiąc , środki masowego przekazu podnosi na nowej substancji naturalnych , które wydaje się wspomóc w utracie wagi . Kilka lat temu , to było Hoodia . Niedawno było owo Acai Berry .

  Powiedział, że nie ma żadnych ograniczeń co aż do liczby dodatków , twierdząc, iż mają “prawidłowy” Hoodia w nich. Wielu ludzi, którzy korzystają spośród tych diety pigułki odchudzające są rozczarowani, że nie ograniczyć apetyt na pełnia .

  Nowsze studium przypadku jestAcai Berry . Niemało firm reklamowych, które Rachael Ray i Oprah zatwierdziły Acai Berry . Wszelako oba uruchomić segmenty na korzyści żywieniowe rzeczywistego owoców , że nie poparła żadnego z tych diet pigułki odchudzające . W rzeczywistości, suplementy , które twierdzą, że są Ray zaś Oprah zatwierdzony raz za razem mają ale wręcz bilon ślady owoców w nich, i na chyba nie wystarczy posiadać żadnej realnej pomocy diety . Oni niemniej jednak mają krocie kofeiny w nich , które mogą znajdować się szkodliwe w celu niektórych osób.

  Hoodia , Acai Berry , tudzież inne rodzaje suplementach są notorycznie złej obsługi klienta. Tuscon Better Business Bureau otrzymała nad 150 skarg na tylko jednej firmy, która sprzedaje Acai Berry , najbardziej związanych z płatności.
  dietaportal.pl

  November 18, 2013 at 6:14 pm #606340 Back to Top REPORT

  Jammer

  Joined: 10/3/2013
  Location: Oklahoma
  Oh WOW! Is there a translater in the house?
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)